Nogi/stelaże do stołów

Nogi do stołu

Jesteś doświadczonym stolarzem, a może w Twojej głowie zrodził się właśnie pomysł stworzenia czegoś wyjątkowego? Masz już blat, jednak wciąż brakuje nóg? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Briso-design, w której znajdziesz oryginalne, często nietuzinkowe produkty metalowe do industrialnego stołu. Proponujemy szeroki asortyment solidnych stelaży odpowiednich do niewielkich, jak również dużych realizacji. Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy.

Producent nóg metalowych do stołu

W Briso-design podążamy za oczekiwaniami i potrzebami współczesnych Klientów, dlatego też dbamy o to, aby oferowane przez nas nogi do stołów pozwalały na realizację nawet najbardziej zaskakujących koncepcji. Polecamy produkty w kolorze srebrnym, jak również malowane trwałymi farbami czarne warianty idealnie podkreślające nowoczesne wnętrza takie jak lofty. Dodaj do nich szklany blat – zyskaj wyjątkowy, minimalistyczny w formie i praktyczny stół do nowoczesnego biura lub mieszkania.

Podstawy do stołów ze stali nierdzewnej

Inox to materiał bardzo chętnie wybierany do produkcji wszelkiego rodzaju nowoczesnych elementów meblowych. W naszej ofercie – oprócz metalowych nóg do stołu – znajdziesz również piękne w swej prostocie produkty ze stali nierdzewnej. Ich surowy design będzie świetnie współgrał z wszelkiego rodzaju płytami meblowymi, blatami z tworzywa lakierowanego lub szkła. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać jej szczegóły – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Aktualizowanie…
Twój koszyk aktualnie jest pusty.