Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się projektowaniem, wykonywaniem oraz sprzedażą designerskich przedmiotów użytkowych. Marka Briso-design powstała w czerwcu 2014 roku. Od samego początku naszym celem było tworzenie przedmiotów o nietuzinkowej stylistyce które swoim oryginalnym designem mile zaskoczą każdego.

Staramy się systematycznie poszerzać asortyment tak aby wśród naszych produktów każdy znalazł coś dla siebie.W naszej aktualnej ofercie znajdują się wieszaki na ubrania, wieszaki na klucze, zegary, podpórki do książek, stojaki, wieszaki na wino oraz napisy ze szkła akrylowego.

Korzystamy z najnowocześniejszych obrabiarek sterowanych komputerowo, w przypadku artykułów metalowych powłoka lakiernicza jest nanoszona technika malowania proszkowego co gwarantuje dużą odporność na zużycie oraz wyjątkowy wygląd.

Oferowane przez nas produkty łączą ze sobą funkcje dekoracyjną z użytkową, a szeroka kolorystyka pozwoli je dopasować do każdego wnętrza.

Zatem jeśli szukasz czegoś nowego do wnętrza swojego mieszkania czy biura, chcesz sprawić komuś bliskiemu ciekawy oryginalny prezent, albo po prostu lubisz oryginalne przedmioty. Nasza oferta będzie dla ciebie idealna!

Po za oferta sklepu wykonujemy również zamówienia indywidualne.

   
Aktualizowanie…
Twój koszyk aktualnie jest pusty.